Sommeravslutning og klubbkonkurransen våren 2024

4. juni var datoen for årets sommeravslutning. Tradisjonen tro ble festen avholdt hjemme hos Tove. Klubben takker for at hun atter en gang åpnet dørene for våre medlemmer. På grunn av ruskevær ble det ingen grilling denne gangen, men fest ble det likevel. På kort varsel ble grillfesten om til tapasfest. Gjestene tok med seg de deiligste retter og sørget for et velfylt koldtbord. Tusen takk for alle bidrag!

Etter et godt måltid var det endelig tid for å avsløre resultatene fra vårens klubbkonkurranse. Denne våren var det Mandal fotoklubb som stod for juryeringen, vi takker for hjelpen!

Da er det bare å takke for en fin vårsesong og ønske alle en fin sommer! Første møtet over sommerferien blir 20. August. Vi sees!

Her kan du se presentasjonen som ble vist på sommeravslutningen:

Lenke til presentasjon av resultatene fra vårens klubbkonkurranse